Substrátové vložené segmentové skrutky

Substrátové vložené vložené segmentové skrutky Úvod výrobku SINCHOLD Boltový segmentový segment sa používa na pripojenie segmentu upevnenia štítov k špeciálnemu upevňovaciemu prvku v procese tunelovania. Prostredníctvom spojenia skrutky sú časti oblúkového segmentu spojené do kruhu tak, aby podporovali ...

Podrobnosti o produkte

Substrátové vložené segmentové skrutky

Predstavenie výrobku

Sieťový podstavec SINCHOLD sa používa na pripojenie segmentu upevnenia tienidla k špeciálnemu upevňovaciemu prvku v procese tunelovania. Prostredníctvom spojenia skrutky sú časti oblúkového segmentu pripojené do kruhu tak, aby podporovali celý tunel, ktorý sa tiež nazýval segmentové skrutky, dokonca aj pre segmentové spoje alebo kvôli špeciálne navrhnutému na podporu použitia štítového tunelu segment, takzvaný tunel štítu s čapom alebo príslušenstvo.

Podrobnosti o produkcii

10.jpg


11.png


12.png

Dodávka, doprava a servis

Podrobnosti balenia: plastové vrecká a drevené palety

Detail dodania: podľa vašich požiadaviek, akceptujte platbu za L / C alebo T / T

Upozornenie: Dajte nám prosím vedieť o veľkosti, množstve, materiáli alebo triede, povrchu, ak je to špeciálna a neštandardná produkcia.A dodať kreslenie alebo fotografie alebo vzorky pre nás.


Ak sa chystáte na veľkoobchodné podzemné základy vložené segmentové skrutky vyrobené v Číne, vitajte nahliadnuť do cenníka a citácie s nami. Sme jedným z popredných výrobcov a dodávateľov v Číne, vitajte kúpiť výrobky slávnych značiek na sklade za lacnú cenu od nás.

Hot Tags: podzemné základy vložené segmentové skrutky, Čína, dodávatelia, výrobcovia, značky, veľkoobchod, ponuka, lacné, cenník, skladom, vyrobené v Číne
Vyšetrovanie

You Might Also Like