Domov > O nás
图1.png

SINCHOLD Port Engineering Co, sro je integrovaná spoločnosť špecializujúca sa na projektovanie, výrobu, inštaláciu a technický servis železničných spojovacích prostriedkov. Produkty a služby, ktoré poskytujeme, sú široko používané v železničnej, prístavnej, lodnej, lodiarskej, uhoľnej, banskej, elektrickej, metalurgickej a inej priemyselnej sfére. Hlavnými produktmi a službami našej spoločnosti sú: séria železničných tyčí, železničná výhybková séria, kombinovaná séria upevňovacích systémov železničnej trate, lisovacia rada žeriavovej koľajnice, upínacej dosky a koľajnice, koľajové oceľové série a koľajové inštalácie A nalievanie).


Naša spoločnosť sa nachádza na najviac ekonomicky prosperujúce oblasti v Číne: Yangtze delta --- Huishan hospodársky a technologický priemyselný rozvoj zóny Wuxi, Jiangsu. Je ohraničený Šanghajom, ktorým je Ázijsko-tichomorské kultúrne centrum. Naša spoločnosť zavádza moderné výrobné linky pre elastické tyče, cestné stud a rozchod zástera, zápustkové výrobné linky a podporné obrábacie zariadenia, ktoré kombinuje dizajn výrobkov, výrobu, zápustkové kovanie a obrábanie ako celok. Veríme, že s podporou našej silnej technickej sily, moderného výrobného procesu, perfektnej kontroly kvality, spoľahlivého popredajného servisu a dobrej povesti dokážeme splniť požiadavky zákazníkov na všetkých kolách.


Len úver a úprimnosť môžu zabezpečiť dlhodobé prežitie, len vysoká kvalita môže vytvoriť konkurencieschopné produkty, len úprimná služba môže vyhrať zákazníkov. Vždy veríme v prevádzková myšlienka "prvotriedna kvalita, služba najprv a najprv zákazník" a trvajú na podnikateľskom zámere "ísť ďalej značkami a byť silnejšími technológiami". Úprimne chceme nadviazať dlhodobé a celkové strategické partnerstvo so zákazníkmi doma aj na palube, aby sme hľadali spoločný rozvoj založený na vzájomnom prospechu.

图3.jpg图4.jpg

图5.jpg图6.jpg

图7.jpg图8.png图9.jpg图2.jpg